Позитивний досвід роботи

Опублiковано 09.06.2017.

# В ході досудового розслідування слідчим СВ Соборного ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області у кримінальному провадженні було встановлено та допитано свідка, який в своїх показах надав інформацію стосовно ряду автомобілів та невідповідності відомостей в реєстраційних свідоцтвах.
19.02.2017 року працівниками поліції було встановлено місцезнаходження автомобіля марки «Audi А6» та доставлення його до спецмайданчика.
Постановою слідчого призначено проведення трасологічної експертизи вказаного автомобіля, проведення якої було доручено експертам Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України.
Після проведення експертизи встановлено, що первинне ідентифікаційне маркування номера кузова представленого на дослідження автомобіля "AUDI A6" підлягало змінам, тобто було видалено механічним способом з послідовним нанесенням іншого маркування не в умовах заводу виробника та встановлено первинне ідентифікаційне маркування номера кузова.
При перевірці результатів дослідження за базою «Інтерполу» встановлено, що даний автомобіль знаходиться у розшуку.
Результати експертизи дозволили розшукати викрадений автомобіль "AUDI A6" та допомогли у розкриті злочину й поверненню законному власнику викраденого майна.

Корисні посилання