Екскурсія учнів

Опублiковано 05.04.2017.

Вибір професії - важливий крок у житті кожної людини. Саме тому, обираючи професійну діяльність, школяр повинен знати та розуміти специфіку майбутньої роботи.
Важливим компонентом системи професійної орієнтації учнів є професійне просвітництво - повідомлення школярам відомостей про різні професії, їх призначення для суспільства, потреби в кадрах, умови праці, вимоги, що пред'являються професією до психофізіологічних якостей особистості. Керівництвом Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України 29 березня 2017 року була проведена екскурсія, направлена на профорієнтаційну роботу з учнями старших класів комунального закладу освіти «Дніпропетровської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 147 імені В’ячеслава Чорновола» Дніпропетровської міської ради з роботою в Центрі.
Учням розповіли про історію становлення та розвитку Експертної служби, провели екскурсію по приміщенням та лабораторіям Дніпропетровського НДЕКЦ та ознайомили з особливостями роботи судових експертів за різними напрямками досліджень.
# Головний судовий експерт сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Малий П.В. розповів школярам перспективи розвитку даного виду професії та привів приклади кращих її представників. Також майбутнім студентам пояснили, якими спеціальними знаннями та навичками повинен володіти фахівець для якісного проведення конкретного виду експертиз. Разом з цим, учням розповіли, якими якостями повинен володіти майбутній працівник експертної установи, та який вплив має правильний вибір майбутньої професії на подальше життя особистості.

Корисні посилання